Szklarska Poręba

Willa Hanka

W Willi Hanka znajduje się 10 komfortowych pokoi dwu- i trzyosobowych, o podwyższonym standardzie. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę z ręcznikami (WC, kabina prysznicowa, umywalka). Na wyposażenie każdego pokoju składają się również: lodówka, Internet Wi-Fi, serwis kawowy (kawa, herbata, filiżanki) czajnik elektryczny oraz telewizor LCD.
Wygodne łóżka małżeńskie i pojedyncze, pozwolą Państwu skutecznie wypocząć i zrelaksować się. Jeden z pokoi posiada własny balkon. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, we wszystkich wnętrzach znajdują się czujki przeciwpożarowe.
Podczas pobytu proponujemy Państwu pyszne śniadania w formie stołu szwedzkiego oraz obiadokolacje powyżej 12-osób, serwowane w jadalni znajdującej się w naszej Willi tuż obok. Organizujemy imprezy okolicznościowe oraz spotkania z pełnym wyżywieniem. Do Państwa dyspozycji pozostaje również ogród z ławeczkami, siłownia zewnętrzna, plac zabaw dla dzieci, kącik dla dzieci, miejsce na grilla oraz sauna. Ponadto, dysponujemy łóżeczkami turystycznymi i krzesełkami do karmienia, udostępnianymi na Państwa życzenie.

Rezerwacja

Willa Hanka

Galeria

Kontakt

Numer konta:
PKO  23102021240000810204579142  

Copyright © 2023 InterPele: Willa Słoneczna Róża, Willa Hanka Szklarska Poręba