O Nas

Willa Słoneczna Róza

Willa Słoneczna Róza znajduje się w spokojnej,zielonej okolicy w  centrum Szkalrskiej Porebyponad stuletnim budynku (umieszczonym w rejestrze Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków), który poddaliśmy ponad dwuletniej renowacji, aby zachować jej historycznycharakter i uczynić Państwa pobyt u nas jak najbardziej komfortowym.

Nazwa też nie jest przypadkowa – przed II wojną światową w tym budynku znajdował się pensjonat „Sonnenrose”.

Willa

Willa jest wielokondygnacyjnym budynkiem wybudowanym w stylu charakterystycznym dla miejscowości położonych w górach (położenie na stoku, strome dachy). Na terenie posesji znajduje się ogrodzony ogród z ławeczkami, plac zabaw dla dzieci miejsce na ognisko,grill.. Dla wygody i bezpieczeństwa przygotowaliśmy dla Państwa monitorowany bezplatny parking.Dostepnosc szlaków jak i stokow narciarskich jest bardzo bliska,do centrum miasta zaledwie 4 minuty. Powyzej naszego obiektu zaczyna sie piekny szlak do wodospadu Kamienczyk a dalej idac prowadzi na Szrenice i Łabski Szczyt.

Pokoje willa sloneczna róza 

Zabytkowa, poddana renowacji willa Hanka jest drugim naszym obiektem, idealnie łączy dawny klimat z nowoczesnym wykonaniem i dbałością o komfort Gościa.

Zabytkowy budynek poddany został gruntownej renowacji, tak aby zachować jego charakterystyczną dla górskiej zabudowy formę, a jednocześnie, aby zapewnić naszym Gościom jak najwyższy komfort wypoczynku. Po zakończeniu remontu, obiekt oddano do użytku

Nazwa Willi, identyczna jak nazwa stojącej tuż obok, również zabytkowej Willi, nie jest przypadkowa, bowiem przed II wojną światową w budynku Willi znajdował się pensjonat „Sonnenrose”. jednak wybudowano ją w podobnym stylu (kamienna podbudowa, stromy dach).

Na terenie posesji znajduje się ogrodzony ogród z ławeczkami, plac zabaw oraz miejsce na ognisko czy grilla. Do dyspozycji naszych Gości pozostaje monitorowany, bezpłatny parking.

Proponujemy Państwu komfortowy pobyt w pokojach 2- i 3-osobowych, o podwyższonym standardzie, wraz z pełnym wyżywieniem. Organizujemy też nieduże imprezy okolicznościowe i spotkania grupowe.

Od naszych Willi blisko jest zarówno do szlaków turystycznych, jak i do stoków narciarskich czy centrum miasta, które znajduje się zaledwie 3 minuty drogi stąd. Tuż obok, swój bieg rozpoczyna malowniczy szlak do wodospadu Kamieńczyk i dalej dalej na Szrenicę i Łabski Szczyt.

Wnętrza Willi Hanka, podobnie jak Willi Słonecznej Rózy, utrzymane są w klasycznym, eleganckim stylu. Goście korzystać mogą ze znajdujących się w Wilii obok – jadalni, sauny, narciarni i bawialni dla dzieci. W trosce o naszych najmłodszych Gości, oddajemy do Państwa dyspozycji łóżeczka turystyczne i krzesełka do karmienia.

Dysponujemy zniżkami do tutejszych restauracji, na sprzęt zimowy oraz karnety na stoki narciarskie. W ramach współpracy, zaprzyjaźnione biuro podróży, oferuje naszym Gościom atrakcyjne rabaty na całodniowe wycieczki do Drezna, Skalnego Miasta w Czechach czy Pragi.

Chętnie pomożemy Państwu zorganizować w ciekawy sposób swój wolny czas w Szklarskiej Porębie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Willa Hanka
Przewiń na górę